O nas

Firma GLOB-GUM jest polską firmą, należącą do szwagrów Norberta Kops i Mariusza Rybka. Zajmuje się regeneracją (bieżnikowaniem) opon używanych oraz handlem oponami zarówno regenerowanymi jak i nowymi innych producentów.

Asortyment firmy zawiera szeroką gamę opon, zarówno dla samochodów osobowych, jak i dostawczych oraz terenowych. Od niedawna produkowane są również opony dymiące kolorowym dymem, przeznaczone dla uczestników zawodów lub pokazów motoryzacyjnych. Oferta obejmuje opony letnie, zimowe i wielosezonowe. Produkty wytwarzane są z wykorzystaniem najlepszych materiałów, na bazie podkładów (karkasów) nie starszych niż 5 lat, sprowadzanych głównie z zachodu. Dzięki temu produkowane opony zapewniają bardzo wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Jakość naszych towarów potwierdza:

  • certyfikat zgodności nr 108R 000102 wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji
  • homologacja nr 108R-000102 wydana przez Ministra Infrastruktury.

Główna siedziba firmy znajduje się w Ornontowicach (woj. śląskie). Istnieje również drugi oddział w miejscowości Radlin. Ponadto utrzymywana jest współpraca z wieloma firmami na terenie całego kraju, co umożliwia dotarcie do szerokiej grupy klientów. Dodatkowo sprzedaż opon prowadzona jest za pomocą dostępnego dla każdego sklepu internetowego